Avatar uživatele
Lucy13

Jak mám shodit jenom tuky?, zjistila jsem že mám 50% tuku v těle

Jak to zvládnout sama doma?.. co dělat aby šla váha dolůů?.. poraďte .. prosíím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, SajmonModer, dědapetr, sejtanka, dougie před 4757 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Jez malé dávky 5krát denně,spíše netučné jídla,hodně bílkovin.Trocha víc pohybu a zachvilku uvidíš,že to jde,Já tohle dělám dva měsíce a mám dole 10kg a musím říct,že nehladovím.Nes­ladím,ale cukry dodávám tělu v podobě ranní snídaně musli,které stačí dodat tělu dávku potřebného cukru na celý den.Je kravina jíst jen do páté hodiny odpolední,já jím naposledy dvě hodiny před spaním a tělo nestačí najet na spořivý režim,tím pádem si neukládá tuky na horší časy.Hodně zdaru!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Jíst pravidelně v malých dávkách s nízkým obsahem tuků živočišných a cukrů.Dostatek pohybu dostatek tekutin nesycených,hodně zeleniny a ovoce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BandiOl

Pokud chcete zhodit pouze tuky, pak je nutné jíst alespoň 5 x denně, potravu s vyšším obsahem bílkovin, nejlépe živočišných. Nesmíte si ale mezi jídlem „uzobávat“. To znamená, alespoň dvě hodiny mezi jídlem nic nesmíte jíst. Když Vás večer chytne chuť k jídlu, tak si raději lehněte – žádné večerní dojídání.
Je vhodná i tělesná aktivita, většinou ze začátku stačí méně autem, více pěšky a přestat využívat výtah. U náročnějších sportovních aktivit je vhodné brát i doplňky stravy typu BCAA.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek