Lucy13

Jak mám shodit jenom tuky?, zjistila jsem že mám 50% tuku v těle

Jak to zvládnout sama doma?.. co dělat aby šla váha dolůů?.. poraďte .. prosíím

Nejlepší odpověď
sejtanka

Jez malé dávky 5krát denně,spíše netučné jídla,hodně bílkovin.Trocha víc pohybu a zachvilku uvidíš,že to jde,Já tohle dělám dva měsíce a mám dole 10kg a musím říct,že nehladovím.Nes­ladím,ale cukry dodávám tělu v podobě ranní snídaně musli,které stačí dodat tělu dávku potřebného cukru na celý den.Je kravina jíst jen do páté hodiny odpolední,já jím naposledy dvě hodiny před spaním a tělo nestačí najet na spořivý režim,tím pádem si neukládá tuky na horší časy.Hodně zdaru!

Další odpovědi
dědapetr

Jíst pravidelně v malých dávkách s nízkým obsahem tuků živočišných a cukrů.Dostatek pohybu dostatek tekutin nesycených,hodně zeleniny a ovoce.

BandiOl

Pokud chcete zhodit pouze tuky, pak je nutné jíst alespoň 5 x denně, potravu s vyšším obsahem bílkovin, nejlépe živočišných. Nesmíte si ale mezi jídlem „uzobávat“. To znamená, alespoň dvě hodiny mezi jídlem nic nesmíte jíst. Když Vás večer chytne chuť k jídlu, tak si raději lehněte – žádné večerní dojídání.
Je vhodná i tělesná aktivita, většinou ze začátku stačí méně autem, více pěšky a přestat využívat výtah. U náročnějších sportovních aktivit je vhodné brát i doplňky stravy typu BCAA.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi