Jak mám přinutit sousedy, aby si ztlumily výkony svých WiFi routerů/AP, aby nebyl zarušen celý barák?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejdříve to zkuste sousedskou domluvou. Pokud to nebude stačit, obraťte se na obecní (městský nebo jiný úřad) na odbor pro občanskoprávní záležitosti a podejte zde stížnost. Kdyby toto řešení nebylo dostatečně účinné, určitě Vám úředníci poradí, jaké jiné kroky lze podniknout. Jedním z možných prostředků donutit sousedy respektovat i ostatní nájemníky je přivolat policejní hlídku.
Jsem ale zastáncem smírného řešení. Nejdříve bych se pokusila slušně domluvit.

Další odpovědi
venkovan

Pojistky na elektrické skříni.

IK

Taky mi není jasné jak píše casey v diskusi jak chceš aby sousedé utlumili své připojení. Pokud si něco pouštějí nahlas tak platí domovní řád…ovšem o rušení signálem to nebude.

casey

moc mi neni jasne, jak by je meli stlumit. Na mem wifi routeru zadna moznost regulovat vykon neni. Jedine, ze bych ho zavrel nekam do skrine.
Spise resim opacny problem. Uz ve vedlejsi mistnosti mam signal pomerne slaby.