niCoLe xddd

Jak mám přesvědčit rodiče, aby mi dovolili mít účes, který bych chtěla?

Ze začátku se omlouvám za svoji gramatiku, je mi pouze 11let:D
Mám problém s tím, že bych chtěla mít jeden kratší účes, ale rodiče mi to zakazují, prý bych vypadala jako feťák s kratšími vlasy, mám vlasy dlouhý malinko pod prsa, ty vlasy mám docela už zničené a moc se mi už nelíbí a na léto by to bylo pohodlné, přemýšlela jsem, že bych šla k jedné kadeřnici, ke které chodí i mamka, ale obávám se, že by mě bez rodičů nenechala ostříhat, a když jsem mamce říkala o tom účesu, začala na mě řvát:( nevím si s tím teď rady

Odpovědi
Ametyst

Zeptej se rodičů úplně v klidu, co konkrétně dělat se zničenými vlasy, dřív než budou ještě horší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.