Spartaboy

Jak koupit výhodně kvalitní televizi s úhlopříčkou 55 až 65 palců? Po Vánocích?

Odpovědi
seraphico

Výhodná je koupě z druhé ruky. Pokud chceš funglovku, tak porovnej ceny přes nějaký porovnávač cen (Heureka.cz, Zbozi.cz apod.). Televize není sezónní zboží, takže ceny se po Vánocích dvakrát nemění. Marketingové akce tipu Black friday, který je u nás úplně jiný než ten v USA, můžeš zkusit, ale ceny prostě tak výhodné nejsou.

elkon

Po vánocích bývají akční slevy na více druhů zboží.

tvaruzekcz

Tady není co řešit. 55" Philips 55OLED705

petr11

Hlavně nenaletět marketingovým akcím a pravidelně si sledovat vývoj ceny přes porovnávače. Našel sem LG 55 palců, podle heureky je to nejlevnější tady https://www.di­gifit.cz/lg-55nano77p--2021/. Mám odtud iPhone SE a jsem spokojen, cena zde hrala hlavní roli 🙂