Jak je v PC skříni upevněna základní deska, aby neležela na tom plechu a nenastalo vodivé spojení?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Základní deska má plastové distanční podložky na které se napichuje, a v místech kde se požívají šroubky neni na desce vodivá folie.

Další odpovědi
Skalda

skrine jsou navrezene tak (je to standart) aby pri umisteni jakekoliv desky bylo neproblematicke. Je to otazka nejake normy (iso?)