Kura

Jak je možné v dnešní době, že tiskárny Canon mají stále tta svoje známá „kurvítka“?

Opravdu není na tuhle firmu metr ? Už mě nebaví si kupovat každého 2,5 roku novou tiskárnu. Ostatní značky jsou neúměrně drahé.

Za těch 2,5 roku to vytisklo cca 1000 listů ze 75% černobílý text.

Teď to začalo dělat to, že tiskárnu nechám automaticky vyčistit, zkušební tisk na jedničku, ale cokoliv dalšího mizí písmenka a je to různě přeskládané a přeskákané.

Nejlepší odpověď
dr.luha

Ruční čištění automatickým nenahradíš – moje zkušenost.

Další odpovědi
Edison

Co je, podle tebe, tím kurvítkem? Kolik listlů to natiskne? A co na to servis?

mosoj

Přeinstaluj ovladač tiskárny. Pokud je to tak jak píšeš, tak to tiskovou hlavou není.

miroslav.bk

100% tam ty kvy kvitko davaji, jen lepe maskovane, kdyz se na minulou verzi prislo. Business je business..

@Edison: Muze byt treba zamerne doku**eny FW, tak aby to pri urcitem „najezdu“ zacalo blbnout.
Zajimave by bylo zjistit jestli by se to projevovalo i po resetu pocitadla, napriklad. Bez jineho zasahu samozrejme.

Edison

Miroslave: Problém je v tom počítání nájezdu: Tiskárna nemá čas. A pořítat to podle počtu stran? Neefektivní. To by nedávalo stabilní výsledky vzhledem k času, ale vzhledem k počtu tisků – nevýhodné.

Mc Merkurion

… nekecej, dávaj je všude a všichni, nejen do tiskáren canon …