Horryk

Jak je možné ukrást Youtube channel a jaká je prevence proti tomu?

Odebíral jsem jeden YT channel, kde bylo 50–60 videí a 8000+ odběratelů. Ze dne na den byly skoro všechna videa pryč a ty, co zbyly, byly zkráceny na 2 sekundové úryvky. Pak zmizely všechny úplně. Den poté byla přidána videa o politice v délce 25+ minut a následující den byly i tyto videa zkráceny na 2 sekundové úryvky. Vypadalo to jako nějaký hack. Tak by mě zajímalo, proč a jak to nějací lidé udělali. Jaká je tedy prevence proti těmto krádežím účtů?
Pozn.: Taky mám YT účet, nemám si pro jistotu stáhnout veškerá moje videa z YT do počítače?

Odpovědi
Lgee

To kradou běžně hlavně na „spam“ o politice, fake news používá se to k ovlivňování voleb v jiných zemích.