nik.ola

Jak funguji kurzove sazky na sport?

Ahoj, rada bych zkusil vsadit na sportovni utkani, ale zajimalo by mne, jak to funguje. Nastinim prikadnou situaci:

Zapas mezi Barcelonou a Madridem, kurzy jsou:
1 (vyhra prvniho tymu): 1,48
0 (nerozhodny stav): 4,2
2(vyhra druheho tymu): 6,7

Kdybych tedy vsadila na vyhru Madridu (tedy kurz 6,7) 10 Kc a vyhrala bych, dostala bych 67 Kc + zpatky svych 10 Kc (tudiz 77 Kc), nebo jen 67 Kc?

Pro tento prikald prosim manipulacni poplatek neberte v uvahu

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud se nemýlím,tak pokud bys vyhrála při kurzu 6,7,tak dostaneš 67 kč,jen 67 kč,tedy čistá výhra by byla 57 kč.Těch 10 kč se bere jako sázka a tedy i risk. Takže těch tvých 10 kč je už v té výhře.

Další odpovědi
lacazette

Určitě vsadit na Barcelonu jinak nevyhraješ:)

ne vážně:
sázka*kurz=výhra
čistá výhra=výhra-manipulák

Yavin

V případě, že sázíš na internetu, tak manipulační poplatek neplatíš.