muhamed

Jak funguje reklamace bez udání důvodu…?

Do kdy zboží můžu vrátit? Kdybych si koupil sluneční brýle z tohoto obchodu
http://www.adi­dasmania.cz/?gclid=C­PvdgrrRsLUCFY3LtA­odemwAoQ
A zjistil bych že se mi nelíbí nebo, že mi nesluší jak se to reklamuje? Platí se něco za reklamaci? A jde to u každého obchodu? Diky
Doplňuji:
Jo napsal jsem to špatně, ale ještě bych chtěl vědět jak je to s poštovným?

Nejlepší odpověď
beer

Podle mne rehlamace bez udání důvodu neexistuje. Reklamovat se dá leccos, uvádí se však důvod reklamace.
Něco jiného je možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu při internetových nakupech. Zboží se jednoduše vrátí a je to.
Zkušenost

Další odpovědi
Drap

Jde to u všech nákupů přes internet. Zboží musí být vráceno do 14 dnů
Doplňuji:
Pokud budeš vracet zboží, tak poštovné samozřejmě budeš platit ty.

Hlada

Peníze dostaneš zpět i s poštovným za zaslání z obchodu. Je to nepochopitelná povinnost, ale je to tak. Dodavatel právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Nemá tedy povinnost vrátit celou částku.