Vsetky ikony na obrazovke su zvyraznene na modrom podklade,presnejsie iba ich
textova cast,ako sa to da deaktivovat?Diky.
Doplňuji:
Nechcem ikony odstranit,iba zrusit ich zvyraznenie v tmavomodrom ramceku,tak
ako to bolo povodne,ani restart PC nepomohol.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5872 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
pravým na Tento počítač-vlastnosti-upřesnit,výkon-nastavení-odškrtnout-použít stíny popisků ikon na ploše.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud chcete úplně deaktivovat ikony, můžete tak, že kliknete pravým tlačítkem na volné místo na ploše a zvolíte Seřadit ikony>Zobrazit ikony na ploše. Stejným postupem je zase aktivujete.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? annas, GlacialGrief
před 5872 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ahoj, ikony chceš deaktivovat nebo úplně odstranit? Předpokládám deaktivovat? Jsou to ikony např. tento počítač, koš atd? Ještě se ozvu ahoj
Zdroj: kočičí
|
0
před 5873 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |