persy

Jak deaktivovat ikony na obrazovke?

Vsetky ikony na obrazovke su zvyraznene na modrom podklade,presnejsie iba ich textova cast,ako sa to da deaktivovat?Diky.
Doplňuji:
Nechcem ikony odstranit,iba zrusit ich zvyraznenie v tmavomodrom ramceku,tak ako to bolo povodne,ani restart PC nepomohol.

Nejlepší odpověď
rynek878

pravým na Tento počítač-vlastnosti-upřesnit,výkon-nastavení-odškrtnout-použít stíny popisků ikon na ploše.

Další odpovědi
GangstaHelper

Pokud chcete úplně deaktivovat ikony, můžete tak, že kliknete pravým tlačítkem na volné místo na ploše a zvolíte Seřadit ikony>Zobrazit ikony na ploše. Stejným postupem je zase aktivujete.

kočíčí

Ahoj, ikony chceš deaktivovat nebo úplně odstranit? Předpokládám deaktivovat? Jsou to ikony např. tento počítač, koš atd? Ještě se ozvu ahoj

Zdroj: kočičí