with.love

jak často si můžu barvit řasy?

asi jsem si tam toho připravku napatlala málo a chci to udělat znova, ale nevím po jak dlouhé době, v návodu totaky není.. jak často třeba chdíte ke kosmetičce?

Odpovědi
anonym

A co máš, henu, nebo normální barvu na řasy a obočí? Ta hena moc dobře nebarví, nevím, cos použila. Já si tu normální barvu ( ta je lepší) nakydám na řasy jako kdybych si tam dávala řasenku, vyřazeným štětečkem z řasenky, nechám asi deset minut a hotovo. Už jsem to dlouho nebarvila, tak jsem zapoměla, podívej do návodu, jak dlouho to tam má být.
Doplňuji:
Když se ti zdá, že barva už je pryč, tak to barvi znova.