dgfdgf

jak byste ten nápis vysvětlili? má to nějakou vědeckou hodnotu?

https://www.pin­terest.com/pin/166­633254932818450/

Nejlepší odpověď
annas

Vědeckou hodnotu? V jakém smyslu? V češtině se užívá toto úsloví trochu jinak. Takže vzhledem k jazzykovědě jde o úsloví.

Ale je pravda, že psychologové tvrdí, že muži milují blondýnky, ale berou si brunetky…

Proč?
O blondýnkách se tvrdí, že jsou něžné, romantické, až naivní – možná proto působí na mladé muže, kteří je chtějí ochraňovat a touží po něžnostech.

Zatímco zralí muži si berou brunetky. Ty se umí přetvařovat, ale umí rozpoznat a splnit mužova přání. . Také je to možná důvod, proč většina mužů končí v domácnostech právě s brunetkami. Brunetky jsou podle vědců velmi vášnivé, smyslné, ale na rozdíl od blondýnek nejsou tak něžné.
-
Názory se liší – jinak to vidí např. Němci, Angličané či Češi.
Jenže nevědecky na barvě vlasů nezáleží. Dokonce barva vlasů je až poslední při výběru partnerky. Vnitřní krása je mnohem důležitějí než krása vnější, tedy třeba i barva vlasů.

Podle informací na nnetu.

https://www.go­ogle.cz/search?q=N%C3%A1­zor+psycholog%C5%AF+na­+brunetky+a+blon­d%C3%BDny&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=981QVbCrEcbZy­APU4IFI

Další odpovědi
talka

Kluci milují blondýnky-muži milují brunetky

Drap

Vědecká hodnota je rovna nule.

Emefej

Vědeckou hodnotu nedovedu posoudit. Obávám se, že bude nulová.

arygnoc

nápis má vedecky nulovú hodnotu.
i táto otázka má nulovú (nie iba) vedeckú hodnotu.

;-Q

dgfdgf

talka: já to nechci překládat, chci vědět jestli je to pravda a proč

talka

Na to se asi těžko odpoví – to bude individuální.