Muffz

Jak by podle vás skončil zápas nejlepších fotbalistů historie proti nejlepším fotbalistům současnosti?

Sestava složena z Pelého, Maradony, Beckenbauera, van Bastena, Ronalda, Maldiniho, Cantony, Platiniho atd.
proti
sestavě složené z Ronalda, Messiho, Naymara, De Bruyneho, Hazarda, Robbena, Pogby, Iniesty, Ramose, Kroose, Lahma atd.

Nedávno jsem se díval na staré fotbalové zápasy z MS a divil se, jak byl tenkrát fotbal pomalý a netechnický proti fotbalu, co se hraje dnes. Vnukla se mi otázka, jak by tyto zápasy starého a nového fotbalu vypadaly (samozřejmě teoreticky v nejlepších letech a ve formě). Podle mě by fotbalisti starého fotbalu absolutně nestíhali, podle záznamů nebyli vůbec zvyklí na to, že při příjmu míče je u nich do vteřiny protihráč a pressuje. Co myslíte, jak by to dopadlo?

Na druhou stranu, teď je fotbalista plnohodnotné povolání, kdysi lidé chodili po práci hrát a hráli pro zábavu. Právě proto si třeba myslím, že když jsou Pelé nebo Maradona označováni za nejlepší hráče historie, tak ani zdaleka kvalitou nesahají na Messiho, Ronalda nebo Neymara.

Přidávám i anketku, nečertěte se, že se to nedá srovnávat, jen v klidu klikněte na odpověď.

Nejlepší odpověď
Muso

Výhra nového fotbalu

Další odpovědi
metro

Výhra nového fotbalu

Marky Stark

Výhra starého fotbalu