zjentek

Jak bude hrát film ve full HD kvalitě na monitoru v HD rozlišení?

Doplnění:

Takže zjednodušeně řečeno, formát videa se za všech okolností přizpůsobí možnostem monitoru (PC, TV…), ovšem následně přístroji přizpůsobené video VŽDY přehraje?

Odpovědi
Kepler

Podobně jako u u televizí: 1280×720 (HD), 1920×1080 (Full HD). Vyšší rozlišení filmu se bude přehrávat v rozlišení přístroje, tedy HD.

zjentek

Keplere takže film ve vyšším rozlišení, než má přístroj, mně na monitoru „kostičkovat“ nebude? (;

Kepler

Ne. Kostičkování se objevuje na TV s pozemním signálem, který je příliš slabý. Taky se seká.

zjentek

Díky!

Jinak mně už se rozsypával/kos­tičkoval obraz dokonce i na monitoru, právě když film měl vyšší formát než hodnoty monitoru, ale taky v tom poči byla grafárna z r. 1 2, tak jestli ono to nebylo právě tím. No nvm, no… (;

zjentek

Jinak, co robiš? (;(;(;

(Nééé, dělám si legraci, aby řeš nestála…)