Nicoll123

Jepravda, že po kopřivovém šamponu rostou vlasy více a rychleji?

Zdá se mi,že mi vlasy rostou tak strašně pomalu,až už se mi zdá že mi vůbec nerostou.Kamarádky mi říkají,že dobrý je kopřivový šampon nebo šampon cien…Děkuji za Vaše všechny odpovědi :)
Doplňuji:
(omlouvám se za špatně napsané slovo J epravda- Má to být : Je pravda) :)

Nejlepší odpověď
anonym

Používám stále jen kopřivu, sušenou, nasuším si ji, pak dvakrát hrábnu do pytliku pro tu sušenou, dám do velký sklenice a zaleju vodou, nechám ji v tom celý den a večer si umyju vlasy, pak si je opláchnu a když jsou už bez šamponu, přeleju je tou kopřivou, musíš jiale přecedid přes plátýnko, kapesník, nebo sýtko, abys toho neměla plnou hlavu. Je to dobré pro rychlejší růst, pro lesk, vypadají dobře. Dělám to dvakrát týdně. Jestli jsi blondýnka tak pozor, to ne, to radši heřmánek a tu kopřivu v nějakým dobrým šamponu.

marci1

Ano, kopřiva je vhodná na vlasy. Po umytí si přelij vlasy kopřivovým čajem nebo výluhem z lopuchu.
http://dlouhe­vlasy.cz/top-tema/top-tema-jak-udelat-aby-vlasy-narostly.html

badisko

jsou to blbosti …:D na entou rychleji vlasy neporostou …