mikik

HYUNDAI DVBT 218 PVR nahrávání a přehrávání?

Dobrý den.Chci se zeptat na tento přístroj.Tento přístroj jsem naladil,to se podařilo ale pokuď chci přehrávat nebo nahrávat na USB flash tak se mě to nedaří.Po vložení flešky se objeví( načítání) potom(rychlost zápisu zařízení je příliš pomalá!)a pak (disk vysunut).Myslím si že to je mou starou fleškou ale nevím.Jednou z deseti pokusů jsem si prohlédl obrázky i film ale nahrát se mě nepodařilo nic.Mám flešku 4 GB ale nevím její rychlost jestli to je tím.Máte někdo s tímto přístrojem zkušenost?Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Jikra

Bohužel zkušenosti s tímto přístrojem nemám ale v návodu by měly být informace o tom jaká úložiště a parametry (tzn.minimální rychlost a kapacita) přístroj akceptuje. Jestli nemáš návod tak budeš muset hledat na stránkách Hyundai a nebo se zeptat strejdy gůgla.