zzzlatokopka

Hrají naši hokejisti na MS i nějaký zápas v ostravské čez aréně, nebo jen v Praze?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
Lamalam

V základní části nikoliv, všechna utkání našeho týmu se hrají v Praze.

Další odpovědi
arygnoc

ja som zvedavý iba na českú zostavu, či to bude ako minulé roky – jágr, štěstí, náhoda.
:DD

;-Q

setapouch

Pokud skončíme v základní skupině první nebo čtvrtí, budeme hrát čtvrtfinále v Ostravě. Jinak vůbec.
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mis­trovstv%C3%AD_sv­%C4%9Bta_v_led­n%C3%ADm_hoke­ji_2015#.C4.8Ctvrtfin­.C3.A1le

zzzlatokopka

Zase vy dva hádáte v mojí otázce:-( Už mám podezření, že mi to děláte schválně:-D

setapouch

Zlato, nehádáme se. Hádat se lze jen v případě, že protistrana dokáže udržet téma a má věcné a nevylhané argumenty. Z toho plyne, že s arygnocem se nikdo hádat nemůže.

setapouch

arygnoc: žasnu, že tě to pořád baví opakovat. Pokolikáté už to od tebe čtu? Možná byste měli přestat závidět a taky začít něco dělat.

Lamalam

Hlavně se nenech vyprovokovat. Buď rád, že i v hokejově nevýznamných zemích se zajímají o českou sestavu.

setapouch

Mimochodem, nahlášeno pro porušení kodexu („Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány. “).

arygnoc

no, jo pravda bolí. :DD

;-Q

zzzlatokopka

Minulé roky to bolo pekné:-)
Aj nějaké goldy z olympiád máme:-) Heč:-)

setapouch

Ale vždyť vás to bolet nemusí, stačí, když začnete hrát hokej a ne jen kibicovat.

arygnoc

nebudeme sa tu prsiť, počkáme na výsledky.

mimochodom – to „jágr, štěstí, náhoda“ pochádza od českých tv reportérov, to nie je môj výmysel, až taký fanatik do hokeja nie som.

ale na ms pozerám, to je fakt.

a držím palce našim, a je mi fuk, či majú na hrudi tatry alebo levíča.

;-Q