HZK

Holky, ženy, jaké trvalé barvy na vlasy používáte, co drží dlouhodobě odstín a neničí vlasy?

Měl jsem kvůli kulturní události vlasy na červeno (Syoss) a během měsíce je z toho oranžová, vypadám jak fotbalista,debil a bez klobóku nevytáhnu paty z domu :D

Odpovědi
iceT

Syoss je dobrá značka. Pokud si dál vlasy barvit nebudeš, tak to přežij. Pokud ti to vadí hodně, je variantou barvené vlasy ostříhat.
Je známo, že jsou tři typy barev na vlasy, a to barevné šampony, co se vymejou po pár dnech, vymývací, ty vydrží třeba i 20 umytí a permanentní barvy, ty zůstanou obarvené, dokud neodrostou, ALE zejména červené a hnědé odstíny prostě na vlasech zmatní a vymejvají se dál, i když jsou permanentní, proto ti vlasy zoranžověly. Mě třeba modrá na vlasech časem šla dozelena.

ivzez

Já jsem vždycky byla spokojena s barvami firmy Schwarzkopf
a s přírodní hennou. Teď už si vlasy nebarvím, takže s novými
výrobci nemám zkušenosti.

Jinak mne napadá, že s červenou by mohly být problémy i u jiných výrobců.

Lilama

Možná by stálo za to dojít k profesionálovi. Určitě vám dobře poradí.