FlAsh_7

Existuje nějaký produkt, který by i po zakoupení a používání měl stejnou, ne-li vyšší hodnotu, a nesnižovala by se?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky. Otázky končí otazníkem.

Hodnota produktu

Dobrý den, existuje nějaký produkt, který by i po zakoupení a používání měl stejnou, ne li vyšší hodnotu a nesnižovala by se(jako třeba u auta)jeho hodnota???

Odpovědi
Drap

Ano, třeba investiční zlato, neni to však ničím zaručeno. I cena zlata může teoreticky klesnout.

Dochy

Zlato (viz Drap) se nechá koupit poměrně snadno. Snáze než auto (nutné smlouvy, přepisy, evidenční kontroly, ev. daně)

Pak třeba víno: Je ale nutno vybrat kvalitní, vhodné k archivaci a pak správně skladovat.

FlAsh_7

Dobře děkuji, ale nenašlo by se něco, co by se dalo koupit nějak „normálně“ v obchodě, viz. již zminěné auto?