rady74

Fungují ještě finan.bezplatní poradci?

Před 6 lety jsem využil služeb finančního poradce na hypotéku,kterému jsem neplatil nic a následně při úspěch ho platila banka.Existuje tato služba i dnes?
Doplňuji:
Chci konsolidovat úvěry,lze to i u těchto institucí,nebo dělají jen hypotéky.Dík

Odpovědi
Andreas

Nezávislých finančních poradců je celá řada z různých firem. Tito poradci spolupracují s celou řadou bank, či finačních ústavů a provize pak mají od bank, či pojišťoven se kterou uzavřete jejich prostřednictvím smlouvu.
Mají dohodu s více bankami/pojiš­ťovnami a tak by se nemělo stávat, že vám vnucují jenom jednu banku, jako to dělají zástupci pouze daného ústavu.

Já například využívám služeb jedné paní poradkyně z firmy Partners a jsem velmi spokojen.

Ano dělají i konsolidace. Většinu finančních produktů…

Zdroj: http://www.par­tners.cz/

fiurasek9

Kolega co vám psal předemnou má ve všem pravdu využívám taky nezávislého konzultanta Broker Consulting,a.s ti mají 12 bank můžete si vybrat jestli chcete dám vám číslo.
Konsolidovat to jde a hlavně je to nejlepší možné řešení..ale musíte vědět u které banky.