Fotky v PC

K fotkám, které jsem stáhla z dig.foťáku do PC se za koncovku – JPG. přidala po nějaké době (asi špatným kliknutím, ale nevím na co) druhá koncovka – $#! Takže fotky v PC se nedají otevírat samostatně přes celý monitor, jsou jen vidět ve složce zobrazené (jako největší ikony..) Jak je dát zpět do normálu, čili, jak druhou koncovku smazat? Aby fungovaly jako dříve? Když stáhnu další fotky jsou v pohodě.

Odpovědi
LuciJe

Jednoduše je přejmenujte, aby měly koncovku .jpg. Zkuste třeba program Total Commander.