Vera Sevon

facebook zablokovaný účet bez varování a bez příčiny hledám radu a pomoc

náhle a bez příčiny mi byl deaktivován účet na faceb. Neporušila jsem žádnou ze zásad používání fc, bez varování mi účet zablokovali. Nemohu se nikoho dovolat, administrátor nefunguje. Prosím o radu, dík. Nutně potřebuji účet znovu aktivovat, mám tam důležité kontakty

Odpovědi
Braník

proč sem vkládáš otázky stejné 5minut po sobě?
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/292113-facebook-zpusobuje-depresi-a-izolaci-tvrdi-vedci.html

KdojeRaibek?

To je jednoduché. Zřejmě tě někdo nahlásil a admini posoudili, že je to oprávněné.
Např. jméno popř. fotka. To by mělo být pravé nebo alespoň vypadat jako pravé.
Pokud si zvolíš jméno např.: Ježíšek Podivný, těžko je to jméno pravé. Pokud se jmenuješ Věra Sevon a jako profilovou fotku máš nějakou celebritu zas to není dobře.