Frajirek2000

facebook.cz – slevydnes.cz ? zneužívání domény ?

Dobrý den,chci se zeptat,jednou jsem omylem místo facebook.com napsal facebook.cz a naskočil mi portál slevydnes.cz . Chtěl jsem se zeptat jestli to není zneužívání domény.
konkrétně :
http://www.sle­vydnes.cz/poby­ty/?utm_medium=ppc&ut­m_source=fcbcz&ut­m_campaign=fcbcz_po­pup_pobyty-all_20110917

Nejlepší odpověď
Awer

ICANN, potažmo UDRP (odpovědný orgán pro ochranu známek), má tendenci chránit držitele trademarků, pakliže jich někdo „zneužívá“ (záleží na názoru každého, zda tam patří uvozovky) pro komerční účely. Čili ano – pokud Facebook podá v tomto směru stížnost, nastanou Slevám dnes krušné časy..