Facebok-jiné stránky

Mám problém už od včerejška mi nejdou jiné stránky kromně hlavní,hry nebo jiné záložky či aplikace nejdou otevřít,když je chci otevřít tak se mi zobrazí prázdná stránka.Můžete mi prosím poradit co s tím?Děkuji

Odpovědi
babca.mz

Mám stejný problém, a mí někteří přátelé taky.
Doufám, že se tím bude někdo zabývat.

butterfly

Ahoj, mám problém stejný a je prazvláštní. Tady mi to nejede na 3 PC v MOZILE ani v OPEŘE. Sestra je v UK, tak jsem ji poprosila, zda by se mi tam nekukla a ona se mi tam v poho dostala. (Samozřejmě zná mé údaje.)