andyyy

Existuji odbarvovače, ktery by mě zbavili černe barvy, jestli jo jaky? A bude to učinější po smichani s peroxidem?

Nejlepší odpověď
Spiritus

existují,ale pro domácí použití se rozhodně nehodí..jestli chcete ofbarvit černou barvu,tak jen u dobrého kadeřníka…

Další odpovědi
allayne

souhasím s názorem výše. Kamarádka to doma udělala a chodila asi týden jako MOUREK 😁

anonym

taktéž to nedoporučuji,jad­norázově černé vlasy neodbarvíte,pokaždé jen nanejvýš o 4 stupně,pak musíte dát další barvu a tím už hodně riskujete spálení vlasů