Gwen

Existuje televizor, na kterém si divák může přednastavit, že nechce vidět naše politiky?

Nejlepší odpověď
vecernice

Myslím že ne,ale je to dobrej nápad.

Další odpovědi
elektrikář

Ano je.Než se nějaký oběví, musíte zmáčknout
vypínač.

anonym

Takový prasevizor mám, jenže politici této vymoženosti využívají a doufají že je nikdo nevidí co dělají. Proto je jejich celá služba národu samé hahaha, hehehe a výsledek žádný.

Zdroj: http://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/464095-img-reflex-pavel-bem.jpg

led

Ano, taký TV jestvuje. Z antireklamných dôvodov neudávam značku. Podmienka používania je, nastaviť osobný profilmód. Pri momente, keď má dojsť k udalosti zjavenia (politika) rýchlo prepnete ovládačom prednastavený profil a obraz stmavne. Na návrat do pozerania vrátite naspäť štandard profilmód.
PS. nehľadajte v predajniach, preštudujte si manuál… prepínanie profilov u väčšiny TV