Avatar uživatele
anonym

Existuje společnost, kde si můžu půjčit bez registru a poplatku?

Nemám už exekuci, ale jsem asi veden v databázi a teď, když bych se zplácením neměl problémy, tak mám problémy se získáním nové – menší půjčky anebo jsou to podvodníci, kteří chtějí peníze předem. Jestli o nějakém produktu víte, dejte mi vědět. Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4705 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Všechny komerční produkty jsou podmíněny poplatky (někdy i skrytými). Otázka je, čemu říkáte menší půjčka? Nejschůdnější cesta je buď kreditní karta, např. Citybank nabízí s limitem 2-násobku deklarovaného měsíčního příjmu s tím, že je tam téměř 2měsíční bezúročné období a navíc pro první měsíce nabízí až 10% slevy z karetních transakcí.
Další možnost je využít kontokorentu u účtú, maximální splatnost je např. u ČS 1 rok.
Ale je fakt, že dnes si už banky vzájemně předávají informace o bonitě klienta, takže to není úplně automatické.
Takže zcela bez poplatků lze pouze soukromě u příbuzných, známých apod.(Viz např. „barbakan“ pakliže mínil nabídku vážně).
U soukromých půjček je pro věřitele nejjistější forma směnky s podmínkou uplatnění celé částky exekučně se ztrátou výhody splátek v případě jejich neplacení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Můžeš, u mne!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SINGO

Tyto půjčky jsou všude možně po novinách!!! PRO MĚ LICHVA!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Zkuste bankerat.cz. Je to dražba půjček. Poplatky tam sice jsou, alen e předem. Jinak, poplatky za vyřízení půjčky jsou i v bankách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Takových společností existuje ale nedoporučuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vondrc

Zkus se podívat na coolpůjčky dobrej server – http://www.co­olpujcky.cz/kon­solidace/Fine­money/zkusenos­ti

před 2979 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
libalos

Mám dobrou zkušenost ze společností Finemoney, splácel jsem řádně a ani jsem moc nepřeplatil. Více na jejich webu http://www.op­timalizator-pujcky.cz/menu/5/kon­takt/

před 2979 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání