Existuje společnost, kde si můžu půjčit bez registru a poplatku?

Nemám už exekuci, ale jsem asi veden v databázi a teď, když bych se zplácením neměl problémy, tak mám problémy se získáním nové – menší půjčky anebo jsou to podvodníci, kteří chtějí peníze předem. Jestli o nějakém produktu víte, dejte mi vědět. Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Všechny komerční produkty jsou podmíněny poplatky (někdy i skrytými). Otázka je, čemu říkáte menší půjčka? Nejschůdnější cesta je buď kreditní karta, např. Citybank nabízí s limitem 2-násobku deklarovaného měsíčního příjmu s tím, že je tam téměř 2měsíční bezúročné období a navíc pro první měsíce nabízí až 10% slevy z karetních transakcí.
Další možnost je využít kontokorentu u účtú, maximální splatnost je např. u ČS 1 rok.
Ale je fakt, že dnes si už banky vzájemně předávají informace o bonitě klienta, takže to není úplně automatické.
Takže zcela bez poplatků lze pouze soukromě u příbuzných, známých apod.(Viz např. „barbakan“ pakliže mínil nabídku vážně).
U soukromých půjček je pro věřitele nejjistější forma směnky s podmínkou uplatnění celé částky exekučně se ztrátou výhody splátek v případě jejich neplacení.

Další odpovědi
anonym

Můžeš, u mne!

SINGO

Tyto půjčky jsou všude možně po novinách!!! PRO MĚ LICHVA!!!

Salvaje

Zkuste bankerat.cz. Je to dražba půjček. Poplatky tam sice jsou, alen e předem. Jinak, poplatky za vyřízení půjčky jsou i v bankách.

Hykam

Takových společností existuje ale nedoporučuji.

Vondrc

Zkus se podívat na coolpůjčky dobrej server – http://www.co­olpujcky.cz/kon­solidace/Fine­money/zkusenos­ti

libalos

Mám dobrou zkušenost ze společností Finemoney, splácel jsem řádně a ani jsem moc nepřeplatil. Více na jejich webu http://www.op­timalizator-pujcky.cz/menu/5/kon­takt/