rottwy

Existuje program, který by konvertoval soubor avi do DVD kvality se zvukem DD 5.1?

Nejlepší odpověď
Hykam

To těžko AVI soubor je jež komprimován, tím pádem snížena kvalita (ztráta informací) tu kvalitu již nezískáte.

Samozřejmě do DVD formátu není problém, ale ty informace (kvalitu) již nezískáte.

Doplňuji:
FormatFactory umí pouze z DVD do spousty jiných formátů, Z AVI do DVD neumí, ale umí to např. NERO ale to je placené.

Další odpovědi
arygnoc

FormatFactory.

P.T.

Jak správně podotknul Arygnoc, tak Format Factory. Akorát to už nebude Dolby Digital. Bude to stereo formát rozdělený do 6ti kánálů.

casey

U toho zvuku zalezi v jakem formatu je u toho avi prilozen. Mozna drive audio nikdo neresil a tudiz tam DD 5.1 muze byt. Jestli ho drive nekdo prekonvertoval do mp3 ci jineho sterea, 5.1 uz z toho nikdo neudela. Obraz: kvalitu DVD jiz nikdy neziskate, pouze format DVD. Kvalita obrazu se navic jeste trochu snizi, nebot se z nejakeho divx ci xvid bude jeste jednou prekonvertovavat do mpeg-2. Otazka tedy je ma-li to smysl.