DusanOrlik

E-shop-pomoc

Zdravím všechny.Potřebuju poradit.Mám e-shop: www.dusanorlik-e-shop.webnode.cz,ale nevím co tam mám ještě dát-co mají ostatní e-shopy a já ne.Chtěl bych se zařadit jako oni,ale pořád mi tam něco schází.Prosím poraďte.Díky za každou odpověď!
Doplňuji:
Pardon: www.dusanorlik-e-shop.webnode.cz

Nejlepší odpověď
vagra

Je vynalézavý tenhleten Orlik.
Nejde náhodou o reklamu?

Další odpovědi
misicka2310

Nevím jestly je to chyba u mne ale mě to nic nenalezlo

aramah

Také nic.

PostApMan

Jsem asi opravdu dobrotivý, nebo mám dnes jen dobrou náladu, ale problém je v tom že „tazatel“ spojil odkaz na svůj „e-shop“ se slovem „ale“, takže Vám stránka nevyleze. Správná adresa je :
www.dusanorlik-e-shop.webnode.cz
Doplňuji:
Ano jde o reklamu, a není to poprvé. Ale zatím jsem v podmínkách nebo kodexu nic o reklamě nenašel (je-li zakázaná, nebo ne), budu hledat dál.

anonym

mrkni se pro inspiraci …

… je toho hodne, drobnych detailu i klicovych prvku designu, i informaci, ktere ti tam chybi. Opravdu je toho strasne moc … nespokoj se s tvrzenim: mas pekne stranky, ve skutecnosti je to zatim spis slabota. Design budi dojem nejake sablony, urcite neni napadity ani originalni a urcite by takovy mel byt.

stranky takto nejsou atraktivni, chybi nejaka lakadla na titulce – chystane tituly, oblibene produkty. Nemas dostatecne obsahle a detailni informace o kazde z her – dema, videa, trailery (dozvim se treba takovy detail, ktere z nich jsou v cestine ?), mohu podle toho vyhledavat ?. Jak se mohu zapojit do newsletteru a nechat si treba posilat novinky kazdy mesic? Tvuj web by se mel ucit vkus kazdeho zakaznika, podle toho jak napriklad hodnoti jednotlive tituly a komentuje je, by se web mel ucit oblibene zanry kazdeho jednoho navstevnika a ty take servirovat personalizovane v upoutavkach na titulce (ve vazbe na prohlizec-cookie, nebo uzivatelsky ucet) … Chybi ti treba i jen zakladni kategorizace her podle zanru napriklad,

… vyrovnat se Steamu je asi vec nemozna, Steam je jeste mnohem mnohem dal a zadny cesky projekt s nim prakticky nemuze drzet krok, ale srovnat krok s xzone by asi nemusel byt po case velky problem. Zkus se tam inspirovat.

led

Myslím si že toto sem nepatrí. Pôsobí to na mňa ako reklama a nie otázka. Ale i tak odpoviem:
Žiaľ, musím hlavne kritizovať.
Ak používate červenú farbu na odkazy-linky nepoužívajte ju už na iné texty.
Na červenom pozadí sivý text=bŕŕŕ=neči­tateľné
kategórie bez bližšieho určenia = nezrozumyteľné
nikde som nevidela výraznú informáciu, čomu sa stránka venuje- na prvý pohľad anonymná firma
mapa – nefunguje
bodové hodnotenie: na úrovni 1.ročníka informatiky
navrhujem zlepšiť design stránky a rošíriť informácie.
Veľa šťastia v podnikaní

Miroslavst

Už jsem odpovídal:
Smluvní podmínky, obchodní podmínky, druh přepravy, cena za přepravu, lhůty dodání, jak provést platbu.
A to nejdůležitější:
Na základě čeho prodáváš!!!
IČO, živnost, atd.
§ 251 Neoprávněné podnikání
(1) Kdo neoprávněně ve větším rozsahu poskytuje služby nebo provozuje výrobní, obchodní nebo jiné podnikání, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let nebo peněžitým trestem bude pachatel potrestán,

  1. způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 značnou škodu, nebo
  2. získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

  1. způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 škodu velkého rozsahu, nebo
  2. získá-li takovým činem pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

Zo PostApMan:
Zneužití komunity

Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je vpořádku k dobré odpovědi, která je k tématu uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

Drahuška999

Zdravím, i já jsem nedávno zakládal svůj první eshop, který mám založený na poskytování služeb. Hodně mi v tom pomohla tato služba zde – https://www.sdi­ary.cz , díky které jsem si mohl uspořádat všechny potřebné věci a je to velice funkční rezervační systém :) Takže doporučuji všem, kteří hledají něco takového na svůj web.