Adam R

Dvouhodinový záznam z kamery – jak vložit do Pinnacle v rámci jednoho klipu bez přerušení?

Zdravím, potřeboval bych poradit s úpravou v programu Pinnacle 15. Nahrávám dvouhodinový hudební záznam kamerou Panasonic HC-V700. Po importu do Pinnacle je klip rozdělen na tři až čtyři části (klipy). Pokud je vložím na osu pro editaci, mezi jednotlivými klipy dojde k přerušení zvuku asi na půl vteřiny (obraz navazuje bez problému). Dá se to nějak napravit, aby navazoval i zvuk a nebylo poznat přerušení? Pokud nahrávku přehraji v HD Writer AE 4,0 (typ souboru AVCHD, File name 02–25–2015_140734.cont), záznam je v jednom souboru a není rozdělen. Tento soubor však nelze přímo zkopírovat do programu Pinnacle. Díky za radu.

Odpovědi
Rylon

Nejdříve zkuste překonvertovat video pomocí programu Freemake Video Converter (mě se osvědčil). Jestli to pořád nepůjde, vložte ty 4 části na osu a přibliž na střih jestli tam není micro mezera. Ale může to bý i tím že Pinnacle načítá další video tak se trochu trhne… ← Myslím si že je to pravděpodobnější. Zkus vystřihnout ten sřih, a vyrenderovat ho. :)