Ivka3004

Doporučujete koupi TV Samsung UE46C5000 nebo Samsung LE46C670 se sat.tunerem?

Známý mně nedoporučuje koupit TV s vestavěným sat. tunerem, prý je lepší kvůli poruchám koupit samost. Ale já uvažuji o opaku. Děkuji!!!

Nejlepší odpověď
Hlada

Jako technik bych dal přednost dvěma odděleným přístrojům. Je to praktičtější pro obměnu a v případě poruchy. Z pohledu ženy je možná estetičtější jeden kompaktní přístroj.

Další odpovědi
Jikra

No tak já mám několik let TV 42"(107) s vestavěným sat.tunerem a je to pohodlnější.
Za dvacet let jsem vystřídal několik
sat.přijímaču a žadný se neporouchal.
Pouze morálně zastaral.
A kdyby náhodou kleknul tak přepnu na DVB-T
a jdu si koupit za pár kaček sat.přijímač.

dědapetr

Je to jen na osobním rozhodnutí co je pro Vás lepší a čemu dáte přednost.jinak Samsungy jsou oba dobré.

DDarent

já bych dal rozhodně přednost televizi s 3D!!!!!!!!!! Nejlevnější vyjde přiblyžně stejně!!!