veminko

Doporučí mi někdo fungující nebankovní půjčku na OP?

Zdravím, dokáže mi někdo prosím poradit, u koho sehnat fungující nebankovní půjčku na OP ve výši 60 000 Kč?
Potřebuji ji bez registru, bez zástavy, prokázání příjmu a ručitele.
Nejlépe bez vstupního poplatku. Z teoretického hlediska ho nemám problém zaplatit, z hlediska praktického se však bojím, aby se nejednalo o podvod.
Nejlépe je, pokud máte přímo někdo osobní zkušenost.
Vyšší úroky či poplatky mi nevadí, potřebuji prosím pouze kontakt na společnost či lépe soukromého investora, který bude schopný peníze poskytnout.

Žádné oduševnělé řeči o tom, jak jsou půjčky špatné a nebezpečné nepotřebuji, potřebuji pouze kontakt na solidní nebankovku!

Předem děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi
Hlada

Zkuste aukce půjček Bankerat. Jestliže jste ale v registru, nemáte prokazatelný příjem, ručitele ani nemovitost, budete muset nabídnout dost vysoký úrok.

yamynka

Já jsem si jako studentka s minimalním příjmem brala několikrát půjčku od http://www.mi­crocredit.cz/ a vždy bez problému. Jen jsem si půjčovala vždy jen pár tisíc.

Vlcak05

Bojíte se, aby se nejednalo o podvod, ale má to být bez registru a dokládání příjmů.. Žádná solidní nebankovní společnost Vám takovou půjčku neposkytne. Já mohu doporučit https://www.cre­ditmax.cz/ ale bez jistých náležitostí to samozřejmě nešlo.

Michálek1245

Dobrý den, nebudu tady kázat o tom, jak jsou nebankovní půjčky nevýhodné. Za jistých okolností mohou být dobré a jsou tu zprostředkovatelé, kteří to myslí fakt dobře. Jen pozor na to, abyste vybral toho správného. A kdybyste vybral špatně, tak je tu možnost z nebanky do banky. To si myslím, že je věc, které se dříve či později stejně většina lidí nevyhne. :)