hanys01

Dobrý den, mám sekačku Husyvarna royal 43s, kde na ní seženu na internetu náhradní díly? Děkuji

Nejlepší odpověď
Lenjička

Zkusila bych Aukro.cz nebo odkaz, co jsem našla 🙂

Zdroj: http://ibazar­.unas.cz/bazar/zah­rada.php

Další odpovědi
venkovan

Na webu Husqvarny jsou prodejci, tak se třeba zeptat některého zda by ND poslal.
Nicméně co vím, tak autorizovaní prodejci si celkem své služby hlídají, tak raději náhradní díly prodávají v kamenném obchodě a v servisu. Osobně podobnou sekačku jim jednou za rok po sezóně odvezu, oni vymění olej, dají filtr, seřídí pojezd a co je podstatné vyváží nůž, případně rovnou vymění za nový. A máme po starostech a zas tam moc to nestojí. Nůž vyvažují na k tomu určené vyvažovačce – doma se mi to nikdy nepovedlo tak dobře.