Poky93

Dobrý den, mám dluh 20 000kč u banky. A chci si půjčit 50 000kč u banky - s tím že tech 20 000kč hned zaplatím a zbyde

Dobrý den, mám dluh 20 000kč u banky. A chci si půjčit 50 000kč u banky - s tím že tech 20 000kč hned zaplatím a zbyde mi 20 000kč. Mám v práci smlouvu na 2 roky. Tudíž jsem uvažoval že si pujčím 50 000kč stím že budu měsíčně splácet 25000kč 2roky. Myslíte že to pujde? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2508 dny Sledovat Nahlásit

Nejlepší odpověď
anonym

Takhle si půjčovat je nesmysl. Pokud můžete splácet 25000,- Kč měsíčně, tak přece nepotřebujete půjčku. To byste ji měl zaplacenou za dva-tři měsíce.
Jestliže nutně potřebujete peníze půjčit, tak se obraťte na banku, u které půjčku máte a požádejte si pouze o peníze, které nutně potřebujete a dále si zažádejte o konsolidaci půjček.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Alesh

A v dalším kole si půjčíš 100 litrů a hned těch 50 litrů zamázneš, viď? :-)

0 Nominace Nahlásit

marci1

Vaše otázka nedává smysl. Upravte správně částky Kč.

0 Nominace Nahlásit

vera508

Buď neumím počítat nebo tomu nerozumím. Mám dojem, že "vytloukáš klín klínem" a skončíš s exekutorem za dveřma ......

0 Nominace Nahlásit

Reezo

Půjčky vedou jen k dalším půjčkám. Čím víc se zadlužíš, tím víc riskuješ neschopnost to splácet a navíc prodlužuješ dobu splácení. Nejlepší je půjčit od rodiny či od známích, kteří nebudou chtít vrátit víc. Volba řešení je na tobě. :-)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek