lione

Dobry den. Je mozne prijimat v zahranici ceske programy na nejaky druh tv anteny se zesilovacem a to primo v aute?

Pritel je ridic kamionu. Jezdi Nemecko a Belgii. Jsem naprosty amater, tak se predem omlouvam, jestli jsem napsala nejaky blabol… 🙂 Dekuji vam.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pozemní vysílání ve vzdálenějších lokalitách takto přijímat nelze. Řešením může být anténa pro příjem satelitního vysílání, pokud má přístroj vybavený odpovídajícím tunerem.

Další odpovědi
led

České televízne vysielanie je možné v zahraničí prijímať len v pohraničných oblastiach (s Českou republikou) a ďalej len v prípade, že je uzavretá licenčná zmluva medzi tv spoločnosťami o „preberaní vysielania a jeho následné šírenie“ zmluvných spoločností. Ide hlavne o komerčné vysielanie, nie vysielanie štátnych televízií.
Satelitné prijímače umožňujú prijímať aj vysielanie českých komerčných tv. spoločností, pokiaľ prijímateľ zaplatí licenčný-zákaznícky poplatok, formou zakúpenia elektronickej karty

anonym

Pozemní vysílání má omezený dosah, logicky nemůže docházet k překryvům s jinými zeměmi protože v jiných zemích na stejných frekvencích vysílají místní televizní stanice. Pokud chcete přijímat v zahraničí české TV programy můžete využít internetové vysílání/stre­amování (tzv. IPTV kterou poskytuje řada firem, stačí si vyhledat „iptv“ a pokud možno zcela přeskočit nabídku od O2, která na vás sice vyskočí jako první, ale je také jednoznačně nejméně výhodná) nebo vytáhněte satelitní parabolu a přijímejte české programy z družice (např SkyLink, DIGI.tv a podobně)

mzm

Podle mě je nejjednodušší ten internet, jak píše ge0rge..