DomcaJe

Máte někdo zkušenosti s prodloužením vlasů?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, chci se zeptat jestli jste někdy zkoušeli si nechat prodloužit vlasy? Máte s tím zkušenosti?

Odpovědi
Drap

Nikdy jsem nezkoušel, zkušenosti nemám.

Hlada

Ano, s tím mám zkušenosti. Za mlada jsem si nechal jednoduše prodloužit vlasy tak, že jsem nějaký čas nechodil k holiči. Mohu potvrdit, že to funguje.

Lilama

Ano, co by tě zajímalo? Kamarádka si nechala prodlužovat vlasy, tak o tom vím dá se říct vše.. :D Jde o to vybrat si dobrý salon a p. kadeřnice jsou hodně šikovné.