reika

Dobré zahradnictví v Polsku blízko Ostravy

Dobrý den. Poradíte mi dobré zahradnictví v Polsku, aby nebylo daleko od Ostravy? Děkuji.

Odpovědi
cochee

Shodou okolností jsme byli s matkou dnes v Polsku, primárně pro návštěvu zahradnictví. Otázkou ale je, jak bys definovala to „dobré.“ Matka nakoupila mmj. macešky, pro které jsme primárně jeli, tudíž spokojenost, jinak dvě fronty u dvou pokladen na více jak hodinu (!), velký výběr skalniček, stromků ovocných i okrasných, měli tam sazenice brukvovité zeleniny, platit se dalo kačkami v kurzu cca 6,12 Kč za 1 PLN. Bohužel teď nejsem doma, takže nevím přesný název, bylo to něco jako Zahradní centrum I & J nebo tak nějak. V případě zájmu dopíšu přesně, anebo se ozvi, co potřebuješ k tomu, abys to zahradnictví uznala jako „dobré“ :) bylo to kousek za Chalupkami, takže doslova pár kroků.

dopl.: jo, tak našel jsem to na Google Maps, viz Zdroj:, jmenuje se to Centrum Ogrodnicze I&L, městěčko nebo dědinka Olza.

Zdroj: http://goo.gl/map­s/1Z46xNhre3Q2