zjentek

Dávají do nákladných slunečních brýlí také nepoškrabatelná safírová sklíčka, jako je tomu třeba u nákladných hodinek?

Nejlepší odpověď
Funna

Ne…max. klasické minerální sklo…ale obecně je lepší nemít kvůli rozbití a následným střepům sklíčka ze skla, ale z plastu CR39…

Další odpovědi
Mravenec

Ono to s tím safírem taky tak skvělé nebude, mám Apple Watch 8, které toto deklarují, avšak stejně již po krátké době užívání se na nich dva malé škrábance nachází. A to jsem s nima nikde „neflákl“.