Al.Ex

dají se hrát hry na chytré televizi ?

Objednali jsme si novou televizi …LG, úhlopříčka 107 , wifi, 3D atd… A já bych se chtěla zeptat jestli na ní jdou hrát hry…máte někdo zkušenost s chytrou televizi ? Jdou tam hrát už nějaké lepší hry ,třeba adventury nebo tak …máme 3 staré televize a na nich jsou taky hry -hry typu tetris, had atd…ale já chci vědět jestli tam můžu mít hru jako třeba angry birds nebo tak …žádný playstation nemám a ani nemám v plánu kupovat a proto se ptám jestli jsou chytré televize natolik chytré aby přehrály nějakou tu lepší hru…chci znát vaší zkušenost a taky mne zajímá jestli je nějaký web specializovaný právě na televizní hry …děkuji moc :)

Odpovědi
kurec

ja mam televizi viera connect znacka panasonic a hry tam nektere jsou zadarmo a nektere za penize a je tam i youtube ale nejde tam mit seznam skoda no :(