luciano

Dá se poslat mailem krátká píseň jako soubor?

Nejlepší odpověď
Bedy

Dá, ale nedoporučuji to. Emailem lze zpravidla poslat nějakých 10MB (někteří poskytovatelé dokážou přenést až 25 MB).
Spíš doporučím skočit na www.leteckaposta.cz, tam nahrát tu písničku a emailem poslat poize odkaz na stažení té písničky.

Další odpovědi
Alesh

Jasně, jen nesmí ta velikost přesahovat datový limit a server odesílatele a příjemce nesmí mít nastavenou „server policy“ tak, že daný typ souboru vyfuc*uje. 🙂

Braník

dá ,ale musí však být menší než 13mega,záleží také jakého máš poštovního klienta,u každého mailového poskytovatele to je nastaveno jinak,na seznamu to jde do 13 mega,doufám,ale ,že tvá krátká písen opravdu není delší než jsem uvedl