Psychotic

Dá se opravdu nakupovat v exekučních / policejních dražbách?

…nebo to skupují hlavně policajti, kamarádíčci a firmy, takže normální člověk nemá šanci?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nedělej paniku, dražby jsou normálně veřejné. O policejní dražbě jsem nikdy neslyšel, ale na dražbě pořádané celní správou jsem byl.

Další odpovědi
štamgast

Proč by nešlo? Pokud nabídneš největší částku, tak je věc tvoje.

gecco

Pokud se o dražbě dozvíš (např. odsud – http://www.por­taldrazeb.cz/ ), klidně se můžeš účastnit – dražby jsou veřejné…
😉

Luxx

opravdu se tak dá nakupovat.. koupila jsem si takhle docela slušný notebook + nějaké příslušenství za 4.000,–