Poklička

Čtete své E-mailové schránky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ivzez

Jina Opověd

Doplňuji:
Nečtu emailové schránky.
Čtu e-maily a ještě ne všechny
(spam mažu).

Další odpovědi
led

Jina Opověd

Nie, ja čítam e-poštu a nevyžiadanú poštu bez otvorenia zošrotujem.
E-mailová schránka je softwarovo vytvorený fyzický priestor na disku u správcu vašej E-mailschránky. na ktorý sa ukladajú elektronické dáta vašej e-pošty, ku ktorému máte prístup cez prihlasovacie dáta.

badisko

Ano

Ano mam 4 E-mailove schranky ..pouzivam prevazne Outlook.cz a do ni mam svedene dalsi 3 E-maily ..takze mi odpada otevirani dalsich E-mailu ..navic E-mail od Microsoftu na dobre spamove filtry a je dobre nastavitelny navic vice moznosti jako sluzby Skydrive ..lide a kalendar …takze svuj E-mail mohu opravdu naplno vyuzivat …spam nemam prakticky zadny a pokud ano.. tak ho proste zakazu a je to …

Questman

Ano

Doplňuji:
Ne-čtu?? Co to jako je? :DDD

Rocker

Ano

bestak

Ano

Freja

Jina Opověd