KdoSiOdJinud

Co znamená u reproduktorů „Napájení: USB Rozhraní“?

Například u těchto:
http://reprosou­stavy-reproduktory.he­ureka.cz/cany­on-cnf-sp20ab/specifikace/

Čekal bych, že je půjde napájet jen připojením do USB portu počítače, ale v popiskách u prodejců je:„vychutnejte si hudbu i bez pc nebo notebooku“… Jak to tedy je? USB redukce k adaptéru či tak něco?

Nejlepší odpověď
mosoj

Audio je na stereo jacku a napájení USB. Co je na tom nepochopitelného. Jack píchneš do zdroje audia (zvuku) a USB do jakéhokoliv zdroje USB ( třeba do USB nabíječky – napětí je vždy 5 V).

Další odpovědi
tom004

K napájení reproduktorů můžeš použít USB 2.0 konektor počítače nebo NTB. Pokud jsou připojeny k jinému zdroji nf signálu, který nemá USB, můžeš použít pro napájení jakýkoliv externí zdroj, který má USB 2.0, s výstupním stabilizovaným U =5V.

cochee

Ano, jako napájecí konektor je použit klasický USB se standardně implementovaným napětím 5V= . Napájení z PC USB anebo v poslední době stále běžněji vídanými nabíječkami na 230V~ s USB konektorem na výstupu.

BANAN93

jo je to u slabejch repráků tohle by to asi neutáhlo http://www.al­za.cz/logitech-z906-d226021.htm