co znamena prioritni expres

prosím potřebovál bych vědět co znamena prioritni expres,kolega s polska mi poslal peníze říkal že to poslal jako prioritni expres
tak nevím jak dlouho mam čekat než to dojde.
děkují za odpověd. S pozdravem Holub D.

Odpovědi
Mandarinka

pro přesné info by to chtělo znát kurýra po kterém se to posílalo ..

pokud to má být hotovost asi předpokládám pak Western Union

Za jak dlouho po odeslání dostane příjemce peníze?
Obvykle jsou peníze k vyzvednutí během několika minut. Záleží však na pracovní době poboček v místě určení.

Co potřebuji vědět, abych si mohl peníze vyzvednout?
Musíte přesně znát jméno odesílatele, zemi odeslání, přibližnou odeslanou částku, kontrolní číslo peněžního převodu (MTCN), které Vám může sdělit jedině odesílatel. Také je potřeba, abyste u sebe měl/a platný doklad totožnosti.

alenka901

prioritní expres je přednostní poslání

makyna

přednostní poslání