Adelka_21

Co znamená přeškrtnutý telefonek nahoře v liště? Kvůli tomu mi nejde volat.

Nahoře vedle vlevo od procent baterky

Odpovědi
Klaproth

Kde, v jaké liště nahoře?

klumprt

Já si myslím, že ten přeškrtnutý telefonek znamená, že ti nejde volat. Resp. skutečnost, že ti nejde volat, je oznamována tím přeškrtnutým telefonkem.

Mp2

Buďto máš:

  • zaplý mobil, ale máš vypnutou mobilní síť
  • zaplě blokování hovorů, ale není definováno, na/ze kterých čišel..
  • zaplý režim letadlo (někde není definovaný obrázkem letadla, protože v jednom z téchto režimů zůstává WIFI zapnutá..) někde je to režim NERUŠIT
  • je správně zasunutá SIMka ???

Tw!st

Asi máš zapnutý nějaký tichý režim nebo režim „nerušit“.

nyjono

Milá Alelko21.
To může znamenat několik záležitostí.
Bylo by dobré zadat otázku do kategoie Mobilů, pokud se to týká telefonování z mobil.telefonu.
Také by neškodilo napsat typ telefonu. Nebovložit foto.
Takže zkontroluj nastavení.

Kryšpín

Hacker napadl telefon Adelky