zan

Co znamená, když je Mp3 přehrávač bez interní paměti? Že si k němu musím připojit USB a až pak hudbu přehrát?

Odpovědi
Jsemtady

Asi to bude mit pametovou kartu. Nejak to pamet resenou mit musi.

klob1

To nemá svoji pamět základní,ale jistě to pak tedy bude mít externí,která se dá vyměnit.Podívej se na stránky výrobce té MP3,jistě tam bude i napsaná kapacita té paměti,kterou může požít i jak rychlou..

Dochy

Záleží na typu. Zjisti si v informacích k produktu. Buď se do něj strkají paměťové katy s muzikou, nebo se něco připojuje přes USB.

Janek78

Bez interní paměti je bez vlastní. Tudíž se vesměs připojuje MicroSD karta, která to nahrazuje.

Třeba tato MP3 může být rozšířená až na 8GB díky kartě.

http://mp3nami­ru.cz/cs/mp3-prehravace/14-maly-mp3-az-8gb-modry.html