Disha

Co všechno je potřeba k provozování chovatelských potřeb?

zajímalo by mě, co vše je potřeba k provozu chovatelských potřeb, zda-li jsou nutná nějaká školení, či zvláštní povolení, i když by v prodejně nebyla zvířata, pouze chovatelské potřeby. předem děkuji za odpověď

Odpovědi
MARTI-V

Dobrý den.
Měla jsem obchod s chovatelskými potřebami a stačil mi ŽL na SPECIALIZOVANÝ MALOOBCHOD.Vůbec nic jiného k tomu nepotřebujete,pro­tože vy budete prodávat jen krmení a potřeby a na prodej granulí,vodítek a sena nepotřebujete kurz ani školení (zatim,ale kdo ví,čeho se ještě dočkáme:-) )
Přeji vám hodně štěstí v podnikání a šťastný nový rok! 🙂