led

Čo si myslíte o tvrdení: Windows Blue ve stylu Metro odpočítává konec klasického desktopu…

http://busines­sworld.cz/novin­ky/windows-blue-ve-stylu-metro-odpocitava-konec-klasickeho-desktopu-10605

Myslíte, že naozaj zahodíme výhody klasického desktopového počítača, možnosti hardwarového upravenia si podľa svojich skutočných potrieb a prejdeme na ľahké jednoduchšie riešenie „zober, čo dajú múdrejší, prispôsob svoju prácu počítaču“, miesto „prispôsob počítač svojej práci“?
Aký je váš názor na tento problém?

Nejlepší odpověď
anonym

nesouhlasím, klasický desktop je optimální prostředí pro práci zatímco Metro je pouze hračka pro tablety které navíc bude mít co dělat aby obstálo v těžké konkurenci s Android tablety kterých je na trhu daleko víc, jsou obvykle levnější a disponují daleko bohatší nabídkou aplikací.

Další odpovědi
Mia.F

Tak to je samozřejmě naprostý nesmysl. Člověk nesmí tyhle reklamní žvásty brát vážně.

Bedy

Ne, nemyslím si. Prostředí Metro je určitě výborné na tablety, smatphony a jiná zařízení s dotykovou obrazovkou. Je fakt hezké, přehledné, jasné a svěží (což se třeba o Androidu říct nedá, když už tady na to padla řeč).

Ale na klasický desktop to není dobrý, není opravdu nad klasické rozhraní.

misskas

Windows 8 je jen na 2 věci.

Calimë

dle mého názoru je w8 jen ošklivý programátorský vtípek ;) takový počítačový apríl ;)

led

Vopred ďakujem za každý názor.