Avatar uživatele
Mišús_ik

Čo si mám vybrať ?

Mám na výber Iphone 4 a foťák Olympus VG-130/D-715 Pink … ja by som chcela fotiť, ale neviem či by mi na to Iphone stačil… a zas nechcem, že keď si kúpim foťák aj Iphone tak, že budem fotiť iba Iphonom a foťák mi zostane niekde v šuflíku… Neviem čo mám robiť.. poraďte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pomelo74, jiriii před 4612 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Rozhodnout se musíš sama. Tady každá rada od nás, nebude to co potřebuješ ty. Zkus si hodit korunou./ na Slovensku vlastně eurem /

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

IPhone 4 ma sice relativne fajn fotak, ale urcite ne na normalni foceni.

Ma rozliseni 5 Mpx (2 592 × 1 944), moznost natacet video v rozliseni 1 280 × 720, ma automaticke ostreni, blesk ma diodovy a zoom digitalni (= defacto nema, je to jen zvetseni vyrezu!).

Vami jmenovany olympus ma rozliseni 14Mpx, opticky zoom 5×, rozliseni videa 1280 × 720 a X dalsich veci, ktere zde nemusim ani rozebirat ( http://www.shop­pie.sk/olympus-vg-130-d-715-silver/d-114927/#parametre ). [Barvu fotaku nereste, parametry budou stejne i u vaseho ruzoveho.]

Takze: iPhone se hodi, kdyz si chcete udelat par nahodnych fotek (v restauraci, nahodou ve meste, atp.) a nechcete s sebou tahat fotak, fotky jsou z nej presto docela slusne. Ale na dovolenou (vylet…) bych si vzal rozhodne klasicky fotak (uz jen diky vetsi kvalite fotky, lepsi moznosti priblizeni, urcite vyuzijete i funkci makra, atp.).
Doplňuji:
A kdyz odhlednu od toho, co jsem psal – proc si jednoduse nekoupite iPhone 4 a nekolik tydnu fotak nezkousite? Kdyz zjistite, ze vam vyhovuje, bude to super – usetrite za fotak. Kdyz ne, tak si fotak dokoupite. (Slusnych fotaku je a bude porad hrozna spousta ve vami uvedene cenove relaci, takze i kdyz tento typ nahodou za par tydnu nebude, tak si vyberete jiny a treba i lepsi, ktery byl slevnen.)

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jiriii

Rozhodně tel. Přečti si na netu recenze a zkus o tom tel zjistit co nejvíce. Já jsi kupuji vždy tel. podle fotoaparátu, nedokázal bych si představit telefon bez fotoaparátu. Už mám v řadě pátý Sony Ericsson a mohu doporučit Santio u1.12mgpix ale už je problém ho sehnat. Nikdy totiž nevíš kdy budeš potřebovat něco vyfotit. No a ve společenských šatech vypadá foťák na krku opravdu blbě:-)haha

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika