Mišús_ik

Čo si mám vybrať ?

Mám na výber Iphone 4 a foťák Olympus VG-130/D-715 Pink … ja by som chcela fotiť, ale neviem či by mi na to Iphone stačil… a zas nechcem, že keď si kúpim foťák aj Iphone tak, že budem fotiť iba Iphonom a foťák mi zostane niekde v šuflíku… Neviem čo mám robiť.. poraďte

Nejlepší odpověď
Drap

Rozhodnout se musíš sama. Tady každá rada od nás, nebude to co potřebuješ ty. Zkus si hodit korunou./ na Slovensku vlastně eurem /

Další odpovědi
chudst

IPhone 4 ma sice relativne fajn fotak, ale urcite ne na normalni foceni.

Ma rozliseni 5 Mpx (2 592 × 1 944), moznost natacet video v rozliseni 1 280 × 720, ma automaticke ostreni, blesk ma diodovy a zoom digitalni (= defacto nema, je to jen zvetseni vyrezu!).

Vami jmenovany olympus ma rozliseni 14Mpx, opticky zoom 5×, rozliseni videa 1280 × 720 a X dalsich veci, ktere zde nemusim ani rozebirat ( http://www.shop­pie.sk/olympus-vg-130-d-715-silver/d-114927/#parametre ). [Barvu fotaku nereste, parametry budou stejne i u vaseho ruzoveho.]

Takze: iPhone se hodi, kdyz si chcete udelat par nahodnych fotek (v restauraci, nahodou ve meste, atp.) a nechcete s sebou tahat fotak, fotky jsou z nej presto docela slusne. Ale na dovolenou (vylet…) bych si vzal rozhodne klasicky fotak (uz jen diky vetsi kvalite fotky, lepsi moznosti priblizeni, urcite vyuzijete i funkci makra, atp.).
Doplňuji:
A kdyz odhlednu od toho, co jsem psal – proc si jednoduse nekoupite iPhone 4 a nekolik tydnu fotak nezkousite? Kdyz zjistite, ze vam vyhovuje, bude to super – usetrite za fotak. Kdyz ne, tak si fotak dokoupite. (Slusnych fotaku je a bude porad hrozna spousta ve vami uvedene cenove relaci, takze i kdyz tento typ nahodou za par tydnu nebude, tak si vyberete jiny a treba i lepsi, ktery byl slevnen.)

jiriii

Rozhodně tel. Přečti si na netu recenze a zkus o tom tel zjistit co nejvíce. Já jsi kupuji vždy tel. podle fotoaparátu, nedokázal bych si představit telefon bez fotoaparátu. Už mám v řadě pátý Sony Ericsson a mohu doporučit Santio u1.12mgpix ale už je problém ho sehnat. Nikdy totiž nevíš kdy budeš potřebovat něco vyfotit. No a ve společenských šatech vypadá foťák na krku opravdu blbě:-)haha