kocickaaa

Co se stane kdyz si na vlasy vyliju peroxid vodíku takový ten co se dává na rány jako dezifenkce.

myslíte si, že se když ho tam nechám dlouho působit tak se mi vlasy zesvětlí ? díky

Nejlepší odpověď
kecalka

Tak to zkus na kousku vlasů, kde to nebude vidět a uvidíš ;)

Další odpovědi
Drap

zesvětlí

hanny 2

Já bych raději neexperimentovala a zašla si ke kadeřnici nebo si ty vlasy zničíte!

elektrikář

Na odbarvování vlasů se dřív dal koupit peroxid určité koncentrace v drogeriji.Poraďte se někde u kadeřníka ať si vlasy nespálíte a pozor na oči.

DV

nic zasadniho, v lekarne je peroxid 4 procentni, kadernictvi pouzivaji tusim 12 procent.